Nie ma cieżarów których nie udźwigniemy : Dzwoń do Ekspertów!

Jestemy na rynku od 1957 r.

Rodzinna firma PodnośnikiMax działa na rynku już od przeszło piędziesięciu lat. Głównym profilem działalności jest świadczenie specjalistycznych usług z wykorzystaniem najnowszego parku maszynowego. Podnośniki samochodowe, podesty, ciężkie żurawie samochodowe, dźwigi itp. urządzenia. Posiadamy bardzo nowoczesny sprzęt oraz aktywnie bierzemy udział w likwidacji skutków kolizji i najcięższych wypadków drogowych.

Sprzedaż i Wynajem

Gwarancja najniższych cen w Polsce Zapraszamy!

 

podnosnik3

O FIRMIE

Firma PodnośnikiMax działa nieprzerwanie na rynku już od przeszło dwudziestu lat. Głównym profilem działalności jest świadczenie specjalistycznych usług z wykorzystaniem takiego parku maszynowego jak np. wszelkiego typu podnośniki, podesty, ciężkie żurawie samochodowe, dźwigi itp. urządzenia. Dzięki dysponowaniu bardzo nowoczesnym sprzętem, firma PodnośnikiMax bierze aktywny udział w likwidacji skutków kolizji i najcięższych wypadków drogowych.


Warto podkreślić, że oferta obejmuje nie tylko sprzęt ciężki, ale również lżejsze maszyny np. podnośniki koszowe czy też podesty. Można powiedzieć, że PodnośnikiMax posiada gotowe rozwiązania na praktycznie każdą sytuację, która wymaga użycia specjalistycznego sprzętu do podnoszenia ładunków i osób lub prac na wysokościach.


W tym miejscu należy zaznaczyć, że PodnośnikiMax oferuje swoje usługi z wykorzystaniem maszyn wiodących producentów na rynku takich jak np. WUMAG, LIEBHERR, BRONTO, JLG, RUTHMANN i inne.


Bardzo ciekawie prezentuje się polityka firmy odnośnie kształtowania cen za poszczególne usługi. Zamawiając np. podnośniki samochodowe na dłuższy czas możemy liczyć na duże upusty i rabaty.


Oczywiście dotyczy to każdego typu maszyn, i co jest chyba jeszcze ważniejsze – zawsze obsługiwanych przez najwyższej klasy operatorów.