Nie ma cieżarów których nie udźwigniemy : Dzwoń do Ekspertów!

Jestemy na rynku od 1957 r.

Rodzinna firma PodnośnikiMax działa na rynku już od przeszło piędziesięciu lat. Głównym profilem działalności jest świadczenie specjalistycznych usług z wykorzystaniem najnowszego parku maszynowego. Podnośniki samochodowe, podesty, ciężkie żurawie samochodowe, dźwigi itp. urządzenia. Posiadamy bardzo nowoczesny sprzęt oraz aktywnie bierzemy udział w likwidacji skutków kolizji i najcięższych wypadków drogowych.

Sprzedaż i Wynajem

Gwarancja najniższych cen w Polsce Zapraszamy!

 

podnosnik3

PODNOŚNIKI KOSZOWE

Ogólnie można powiedzieć, że wszelkie prace na wysokościach należą do trudnych i niebezpiecznych. Szczególnie wtedy, gdy nie dysponujemy specjalistycznym sprzętem, a zwykłe drabiny lub rusztowanie uniemożliwiają podjęcie pracy.

W takiej właśnie sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości, jakie zapewniają podnośniki koszowe. Jeśli chodzi o firmy świadczące usługi w zakresie wynajmu tego typu maszyn to szerokim parkiem maszynowym dysponuje firma PodnośnikiMax. Zakres prac, na których mogą być użytkowane maszyny tej firmy zawiera się w przedziale od 12 do 32 metrów – podnośniki koszowe typu HA 32 PX. Jeśli praca ma się odbywać na innych wysokościach PodnośnikiMax jest także gotowy do realizacji takich zleceń. Wystarczy wymienić takie podnośniki koszowe jak HA 260 PX – wysokość robocza 26 metrów, HA 20 PX – wysokość podnoszenia – 20 metrów, HA -18 SPX – maksymalna wysokość 18 metrów i inne.

Właściwie można stwierdzić, że firma dysponuje każdym rodzajem podnośników koszowych w zakresie pracy od 32 do 12 metrów. Wniosek stąd taki, że jeśli szukamy podnośniki koszowe o konkretnej wysokości podnoszenia to najprościej wynająć ten typ maszyn w firmie PodnośnikiMax.

Warto dodać, że podnośniki koszowe możemy wynająć zarówno na przysłowiową godzinę, jak również na długi okres. Polityka firmy w tym zakresie jest bardzo elastyczna.