Nie ma cieżarów których nie udźwigniemy : Dzwoń do Ekspertów!

Jestemy na rynku od 1957 r.

Rodzinna firma PodnośnikiMax działa na rynku już od przeszło piędziesięciu lat. Głównym profilem działalności jest świadczenie specjalistycznych usług z wykorzystaniem najnowszego parku maszynowego. Podnośniki samochodowe, podesty, ciężkie żurawie samochodowe, dźwigi itp. urządzenia. Posiadamy bardzo nowoczesny sprzęt oraz aktywnie bierzemy udział w likwidacji skutków kolizji i najcięższych wypadków drogowych.

Sprzedaż i Wynajem

Gwarancja najniższych cen w Polsce Zapraszamy!

 

podnosnik2

PODNOŚNIKI SAMOCHODOWE

Już na wstępie trzeba powiedzieć, że trudno znaleźć na rynku firmę, która posiada w ofercie maszyny, dzięki którym można wykonać prace na różnych wysokościach w każdych warunkach. Taką firmą natomiast jest z całą pewnością PodnośnikiMax.

Gdy bliżej zaznajomimy się z ofertą firmy z łatwością dojdziemy do prostego wniosku, że park maszynowy jest doskonały i bardzo wszechstronny. Szczególnie, jeśli interesują nas tak specjalistyczne maszyny, jak podnośniki samochodowe.

W skład tego typu maszyn wchodzi prawdziwa flota podnośników. Przykładowo zakres ich pracy i ładowności mieści się w granicach od 18 metrów podnoszenia i udźwigu 300 kg w przypadku P-183 po 53 metry i udźwig 700 kg, gdy pracujemy wykorzystując podnośniki samochodowe typu WUMAG WT-530.

Oczywiście PodnośnikiMax oferuje również podnośniki samochodowe innego typu np. BRONTO – wysokość podnoszenia - 53 metry i udźwig 450 kg, MERCEDES RUTHMANN – 45 metrów podnoszenie i udźwig 350 kg. Z ciekawych maszyn możemy jeszcze wymienić np. podnośniki samochodowe MERCEDES WUMAG WT 350, TATRA, MAN oraz WUMAG WT 260 i P -184 H.

Jak więc widzimy oferta firmy PodnośnikiMax , gdy chodzi o podnośniki samochodowe jest bardzo bogata i wszechstronna. Jeśli dodamy do tego atrakcyjne ceny usług, wybór wydaje się prosty.