Nie ma cieżarów których nie udźwigniemy : Dzwoń do Ekspertów!

Jestemy na rynku od 1957 r.

Rodzinna firma PodnośnikiMax działa na rynku już od przeszło piędziesięciu lat. Głównym profilem działalności jest świadczenie specjalistycznych usług z wykorzystaniem najnowszego parku maszynowego. Podnośniki samochodowe, podesty, ciężkie żurawie samochodowe, dźwigi itp. urządzenia. Posiadamy bardzo nowoczesny sprzęt oraz aktywnie bierzemy udział w likwidacji skutków kolizji i najcięższych wypadków drogowych.

Sprzedaż i Wynajem

Gwarancja najniższych cen w Polsce Zapraszamy!

 

podnosnik1

WYPOŻYCZALNIA

Jeśli mamy do wykonania prace na wysokościach warto skorzystać z oferty firmy PodnośnikiMax, która dysponuje bardzo bogatym i nowoczesnym parkiem maszynowym, zdolnym sprostać najtrudniejszym zadaniom. Nie bez znaczenia jest fakt, że obsługą tego sprzętu zajmują się wyszkoleni i doświadczeni pracownicy, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i efektywność prac.

W tym miejscu warto powiedzieć o kosztach i warunkach wynajmu tego specjalistycznego sprzętu. Sprawa wygląda tak, że ewentualne koszty uzależnione są od dwóch rzeczy. Po pierwsze od czasu, na jaki chcemy wynająć daną maszynę oraz typu i jej rodzaju.

Generalnie obowiązuje zasada, że czym dłużej chcemy wynajmować maszynę, tym niższa cena będzie naliczana za godzinę. Ze zrozumiałych względów inna cena usługi będzie w przypadku wynajmu np. zwykłego podestu ruchomego, a jeszcze inna w przypadku żurawia samochodowego, to sprawa oczywista. Trzeba jeszcze powiedzieć o dwóch istotnych sprawach, a mianowicie kosztach dojazdu maszyny i sposobie obliczania czasu pracy.

Przyjmuje się, że koszt dojazdu obliczany jest jako jedna, pełna godzina robocza pod warunkiem, że miejsce zlecenie nie jest oddalone od siedziby firmy o więcej niż 20 km. Czas pracy liczy się jako pełne, zegarowe godziny.

Firma wystawia faktury VAT i jako formę płatności przyjmuje gotówkę lub przelew bankowy.